2014-06-06

Almalmazott ügyvédi állás Debrecenben

Készítő: debrecenbar

Debrecen megyeszékhelyen dolgozó ügyvéd munkatársat keres

Alkalmazott ügyvéd

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közreműködés főként céges jogi ügyek vitelében
  • Tárgyalásokon történő jogi képviselet, beadványok készítése
  • Ügyvéd munkájának támogatása
  • Különböző típusú szerződések elkészítése
  • Cégalapítások, cégmódosítások
  • Szerződések véleményezése
  • Jogi állásfoglalás készítése
  • Jogszabályfigyelés, -kutatás
  • A Társaság által alkalmazott szerződések, általános szerződési feltételek készítése, felülvizsgálata
  • Jogi tanácsadás, a Társaság egyéb jogi végzettségű munkatársai munkájának szakmai felügyelete

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Jogi szakvizsga
  • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat; 1-2 éves ügyvédjelölti vagy vállalati jogász tapasztalat előny, de friss szakvizsgával rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Büntetlen előélet igazolása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, jogtár használata
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Business-orientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Stabil működési háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Gondolkodtató feladatok
  • Önálló munkavégzés
  • Fiatal, dinamikus csapat, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal (részletes életutat bemutató szakmai önéletrajz, az eddigi munkahelyek, munkakörök feltüntetésével, szakmai munka részletes ismertetésével), motivációs levéllel és bérigény megjelölésével az aryiroda@gmail.com emailcímre 2014. június 30-ig!

Advertisements

Van véleményed? Itt oszthatod meg velünk:

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments